Dnes poštovné zdarma od 1500Kč nákupu

VOSS neperlivá voda 500ml PET

Kód: 12286
Akce Novinka Tip
19 hodnocení
Výrobce: VOSS
109 Kč –46 %
VOSS neperlivá voda 500ml PET
109 Kč –46 % 59 Kč / ks 51 Kč bez DPH
Skladem

VOSS voda neperlivá 500 ml. Artézská voda pramenitá neperlivá.
Artézská voda se nachází v uzavřeném podzemním zdroji ve vrstvě písku a horniny. Voda je filtrovaná samotnou přírodou, a tak nepřichází do kontaktu se vzduchem a dalšími znečišťujícími látkami. Artézská voda VOSS pochází ze zdroje v nedotčené přírodě jižního Norska a její čistota je nesrovnatelná s ostatními vodami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VOSS je nejčistší voda na světě pocházející z panenského prostředí Severního Norska. Získává se z hlubokých podzemních vrstev, kde je přirozeně filtrovaná a chráněná před venkovním prostředím. Většina Norů považuje za privilegium žít v této oblasti a pít blahodárnou artéskou vodu.

VOSS je symbolem přepychu a elegance díky luxusnímu designu láhve. Její štíhlý tvar z ní dělá originální módní doplněk a umožňuje každodenní pohodlnou hydrataci organismu v autě, fitness anebo v práci. Její výjimečný design si můžete vychutnávat bez omezení. Díky širokému hrdlu (500 ml & 800ml – 3,5cm) lehce vytvoříte osvěžující barevný koktejl s kousky ovoce jako je pomeranč, jahoda, borůvka a pár listů máty.


VOSS voda poskytuje dokonalé osvěžení na každou příležitost v provedením v různých velikostech a obalech. Už nyní si vody VOSS vychutnávají lidé z více než 50 krajin světa.

Doplňkové parametry

Kategorie: Exkluzivní nápoje
Hmotnost: 0.5 kg
This is a comment -->