Poštovné zdarma nad 500Kč při využití dopravce Zásilkovna

Soutěžní Balení 12ks dubajských džusů Kód: 11820

Akce Novinka Tip
72 hodnocení
Výrobce: Megasladkosti
312 Kč / ks 271 Kč bez DPH
Skladem

Soutěž s Datlem a Matějem do 19.12. 2017. Nadělujeme iPhone pod stromeček.

Kup si soutěžní balení a vyhraj iPhone 5S.

Předání bude 19.12. a výherci předá telefon přímo Datel s Matějem. Hodně štěstí.

Detailní popis produktu

Jedná se o vysoce kvalitní tropický nápoj z oblasti Blízkého východu. V současné době tyto nápoje upřednostňuje více než 80 % obyvatel těchto zemí, před nápoji běžné konzumace. Nespornou předností při výrobě těchto osvěžujících nápojů je, že se nepoužívají žádné koncentráty. Barvivem je zdravý přírodní betakaroten získávaný z mrkve. 

Použité látky tzv. éčka v našich výrobcích jsou naprosto v pořádku. E412 Guma guar je rozpustná vláknina vytvářející s vodou husté roztoky. Vyskytuje se v semenech rostliny druhu Cyamopsis tetragonobolus, která se pěstuje především v Indii. Může být přidáván i do dětských pokrmů pro kojence od ukončeného čtvrtého měsíce věku. E415, což je látka přírodního původu, polysacharid získávaný fermentací glukózy nebo sacharózy. V celé EU je použití dovoleno i v dětské výživě. Xanthan neobsahuje gluten, z tohoto důvodu je vhodný jakožto bezlepková strava.


ovoceV jedné plechovce je více než 60 % denní dávky vitamínu A, a více než 70 % Vitamínu CTyto látky jsou velice prospěšné pro váš zrak, a to především zlepšováním šerosleposti a barvosleposti. Dále také podporuje růst a správný vývoj buněk, sliznic, kostí a krvetvorby. V neposlední řadě brání rozvoji některých nádorů.

 

 

 

 

 

Další informace:

✓  12 kusů v balení

 

  Objem: 240ml

✓  Příchuť: Pomeranč, Mango, Broskev, Ananas

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora 28.11.2017 02:12
Vyhráli jsme někdo? ????
Odpovědět
Avatar autora 26.10.2017 15:26
Je v tom cukr? Popřípadě kolik gramů?
Odpovědět