Poštovné zdarma od 1999Kč nákupu

Tropický džus s příchutí ananas 240ml

Kód: 11811
Novinka Tip
13 hodnocení
Značka: Megasladkosti
26 Kč / ks 23 Kč bez DPH
Skladem

Dubajský nápoj s kousky ovoce s příchutí ananasu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o vysoce kvalitní tropický nápoj z oblasti Blízkého východu. V současné době tyto nápoje upřednostňuje více než 80 % obyvatel těchto zemí, před nápoji běžné konzumace. Nespornou předností při výrobě těchto osvěžujících nápojů je, že se nepoužívají žádné koncentráty. Barvivem je zdravý přírodní betakaroten získávaný z mrkve. 

Použité látky tzv. éčka v našich výrobcích jsou naprosto v pořádku. E412 Guma guar je rozpustná vláknina vytvářející s vodou husté roztoky. Vyskytuje se v semenech rostliny druhu Cyamopsis tetragonobolus, která se pěstuje především v Indii. Může být přidáván i do dětských pokrmů pro kojence od ukončeného čtvrtého měsíce věku. E415, což je látka přírodního původu, polysacharid získávaný fermentací glukózy nebo sacharózy. V celé EU je použití dovoleno i v dětské výživě. Xanthan neobsahuje gluten, z tohoto důvodu je vhodný jakožto bezlepková strava.

V jedné plechovce je více než 60 % denní dávky vitamínu A, a více než 70 % Vitamínu C. Tyto látky jsou velice prospěšné pro váš zrak, a to především zlepšováním šerosleposti a Návod-na-pěstování-ananasu-1200x627barvosleposti. Dále také podporuje růst a správný vývoj buněk sliznic, kostí a krvetvorby. V neposlední řadě brání rozvoji některých nádorů.

 

Další informace:

✓  Objem: 240ml

✓  Příchuť: Ananas

This is a comment -->