Poštovné zdarma od 1999Kč nákupu

Čokoláda Orion

S každým kouskem lahodné čokolády volně se rozplývající na jazyku vám chceme přinášet nezapomenutelný zážitek. Proto pečlivě volíme poměr kakaa, mléka a cukru, které dávají čokoládě Orion její nezaměnitelnou bohatou čokoládovou chuť. Není ani příliš sladká, ani příliš mléčná, je zkrátka tak akorát. Je jemná a pomalu se rozplývá na jazyku, takže si ji můžete opravdu vychutnat.

Čokoládu ORION se vyrábí s láskou a úctou k tradici a poctivému řemeslu už víc než 115 let. Věříme, že nadšení vložené do práce je na výsledku vidět. Sami se o tom můžete přesvědčit, ať ochutnáte naši mléčnou, hořkou nebo bílou čokoládu.

Důvěřujeme zlatým českým ručičkám. Dodnes se vyrábí čokoláda v České republice, a to v závodě Zora v Olomouci, kde pod pečlivým dohledem našich mistrů připravujeme z kvalitního kakaa, mléka a cukru od tuzemských výrobců to nejlepší.  Dlouhé roky se čokoláda vyráběla ručně, avšak dnes se už používají stroje. Čokoláda je ale pořád stejně lahodná.

Čokoláda ORION je už dlouhá desetiletí součástí našeho života. Má svoje místo v našich vzpomínkách na dětství, je malým potěšením ve všedních dnech i dárkem a odměnou ve slavnostních chvílích. 

 

This is a comment -->