Poštovné zdarma od 1999Kč nákupu

Dubajské džusy

Jedná se o vysoce kvalitní tropický nápoj z oblasti Blízkého východu. V současné době tyto nápoje upřednostňuje více než 80 % obyvatel těchto zemí, před nápoji běžné konzumace. Nespornou předností při výrobě těchto osvěžujících nápojů je, že se nepoužívají žádné koncentráty. Barvivem je zdravý přírodní betakaroten získávaný z mrkve. 

Použité látky tzv. éčka v našich výrobcích jsou naprosto v pořádku. E412 Guma guar je rozpustná vláknina vytvářející s vodou husté roztoky. Vyskytuje se v semenech rostliny druhu Cyamopsis tetragonobolus, která se pěstuje především v Indii. Může být přidáván i do dětských pokrmů pro kojence od ukončeného čtvrtého měsíce věku. E415, což je látka přírodního původu, polysacharid získávaný fermentací glukózy nebo sacharózy. V celé EU je použití dovoleno i v dětské výživě. Xanthan neobsahuje gluten, z tohoto důvodu je vhodný jakožto bezlepková strava. 

ovoce


V jedné plechovce je více než 60 % denní dávky vitamínu A, a více než 70 % Vitamínu C. Tyto látky jsou velice prospěšné pro váš zrak, a to především zlepšováním šerosleposti a barvosleposti. Dále také podporuje růst a správný vývoj buněk, sliznic, kostí a krvetvorby. V neposlední řadě brání rozvoji některých nádorů. 

 

11805118111181411817

This is a comment -->