Poštovné zdarma od 1999Kč nákupu

Příběh značky

Celý příběh začíná v roce 1968 v srdci městečka Alba v Itálii. Tady se z upřímné myšlenky vyvine značka Kinder, jak ji známe dnes. Název Kinder znamená v němčině „dítě“.

 

Značka Kinder postupem času vyrostla a rozšířila se po celém světě. S každým rokem přišla s inovativním a kouzelným nápadem. Každý další rok tak na svět přibyl zcela nový produkt.

 Protože značka Kinder dobře ví, že děti milují čokoládu, hraní her a objevování nových věcí, nechala se inspirovat velikonoční tradicí sbírání vajíček a vytvořila převratný produkt: Kinder Surprise.

 Toto vajíčko obletělo celý svět a zná ho snad každý. Dutá čokoládová skořápka a v ní překvapení v podobě hračky.

 

Když děti rostou, mění se jejich chutě a zájmy. Značka Kinder přemýšlela, jak opět zaujmout i starší děti a vytvořila čokoládovou tyčinku plněnou krémem z lískových oříšků.

 Jedním z dalších opravdu povedených výrobů je i Kinder Happy Hippo. Jedná se o oplatku ve tvaru malého hrošíka, která je naplněna bílým a lískooříškovým krémem.

Právě teď se v příběhu značky Kinder blíží významný milník: v roce 2018 oslaví 50 let plných bezpočtu radostných okamžiků, které strávila se svými zákazníky. Připojte se k oslavám po celém světě.

 Co je ale na tom všem nejlepší? No přece to, že všechny výrobky můžete zakoupit u nás za skvělé ceny!  

This is a comment -->