Poštovné zdarma od 1999Kč nákupu

Recenze: Haribo medvídci malé sáčky 9,8g 100ks

Vezmeme to od začátku…

 

Jak vznikli HARIBO medvídci?

Všechno to začalo roku 1920 v prádelně ve dvoře na předměstí Bonnu. Hans Riegel se rozhodl založit svou vlastní firmu. Počáteční kapitál obnášel pytel cukru, mramorovou desku, stoličku, kamna, měděný kotlík a váleček.

V prosinci téhož roku vzniká firma s názvem HARIBO, jako zkratka z Hans Riegel, Bonn. Nyní je Haribo jedna z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších kvalitních značek v odvětví cukrovinek. 

Co dělá Haribo medvídky tak výjimečné?

Tajemství tohoto úspěšného vývoje spočívá samozřejmě ve vynikající kvalitě. Výroba medvídků začíná nákresem tvaru, který se pak přenese do 3D formy. Do ní se naleje hmota a po relativně dlouhém procesu sušení v sušárnách gumové ovocné želé získá ještě povlak ze včelího nebo karnaubského vosku, který jim dodá lesklý vzhled a zabrání jejich vzájemnému slepování.

Jaké příchutě v kyblíku nalezneme?

Gumoví medvídci jsou vyráběny z želatiny přírodního původu. V HARIBO sáčcích naleznete 6 různých příchutí, a to: jablko, pomeranč, ananas, citrón, jahoda a malina.

Bez názvu_1

Proč jsou Haribo medvídci malé sáčky 9,8g tak skvělí?

5844eb335dacf5f43fb7245a7472bed5

Kyblík, který váží 980 g, je ideální na dětskou párty. Je tam 100 sáčků, které můžete rozdělit mezi děti, takže se nebudou hádat, kolik bonbónků si kdo vzal.

Dále kyblík představuje skvělý dárek jak pro děti, tak pro dospělé. Malý sáček medvídků se hodí na jeden den jak do školy či do práce. Doplníte tím živočišné bílkoviny, které obsahují kolagen. Ten slouží jako základní stavební kámen kloubů i kostí.

16101035_900-550Proč jsou medvídci prospěšní pro naše zdraví?

       Želatina, kterou gumoví medvídci obsahují totiž pomáhá při různých onemocněních kloubů a kostí, jako například osteoartróza nebo řídnutí kostí. Někteří jedinci želatinu využívají i pro zlepšení kvality vlasů a nehtů, nápomocná může být i v redukci tělesné hmotnosti nebo při zotavování z tělesného výkonu.

Proč zakoupit Haribo kyblík právě u nás!

No přeci proto, že jej nabízíme za tu nejlepší cenu na trhu!

Tak už nečekejte a objednejte zde!

This is a comment -->