Poštovné zdarma od 1999Kč nákupu

Recenze: Nápoje Arizona

 

Zrodila se v srdci Brooklynu v roce 1992. Od té doby se tato společnost s názvem Arizona Beverages rozvíjela a přinášela stále nové a lepší ledové čaje, energetické nápoje a limonády, které jsou dnes světově známé. Arizona používá jen kvalitní ingredience, proto je chuť těchto čajů tak neodolatelně skvělá. Ještě lepší ji dělá originální design velkých plechovek.

Různé provedení..

 

Arizona nabízí své nápoje v různých velikostech a různých baleních:

 Největší množství těchto nápojů u nás nakoupíte ve velké plechovce s objemem 680 ml a vždy unikátních designem.

O něco menší provedení je v plastovém obalu se specifickým tvarem. V tomto typu Vám nabízíme Bílý čaj s příchutí borůvek a zelený čaj s ženšenem a medem.

Dále vám nabízíme tyto skvělé nápoje v plechovce 330 ml. Zde si můžete vybrat například Zelený čaj s ženšenem a medem nebo Granátové jablko.

Ledové čaje Arizona..

 

Arizona nabízí také prémiové čaje. Ať už se jedná o zelené, bílé či černé čaje, jsou vždy vysoce kvalitní.

Nejoblíbenější výrobek od Arizony vůbec je již několikrát zmíněný Zelený čaj s ženšenem a medem. Tento nápoj je vyroben z prémiového zeleného čaje, který je obohacený o med, a také ženšen, který zvyšuje energii, i přesto, že neobsahuje kofein a dále také posiluje psychickou i fyzickou výkonnost. Protože je o tento čaj opravdu velký, nabízíme vám jej ve třech různých provedeních.

Velmi zajímavá je také kombinace černého a bílého čaje – Arizona Black & White Iced Tea.

 

Arizona limonády..

Další skupinou jsou ovocné limonády. Nejvíce si Vás získala Arizona Watermelon. Osvěžující limonáda s příchutí melounu, která je navíc obohacená Vitamínem C a neobsahuje žádná přidaná barviva a konzervanty.

Pokud nejste velcí fanoušci melounu, můžete si vybrat z nepřeberné nabídky dalších příchutí.  

Nemůžete se rozhodnout?

Pro ty, co se nemůžou rozhodnout, zda jim více chutnají čaje či limonády, máme zde kombinaci obojího! Co třeba černý čaj v kombinaci s mangem? Nebo v kombinaci s malinami? To zní skvěle.

This is a comment -->